Онлайн-курс буде корисним освітянам, соціальним працівникам та соціальним педагогам, спортивним тренерам та іншим фахівцям, залученим до роботи з дітьми. 

Цей курс розрахований на психологів, які працюють в школі. Він допомагає структурувати дистанційну роботу та надає інформацію про її особливості в умовах пандемії та соціальної дистанції. Логіка курсу побудована на загальних принципах надання допомоги в надзвичайних ситуаціях.
Навчальні теми курсу розкривають питання правильного підходу до організації розпорядку дня, робочого часу та робочого простору протягом дистанційного навчання. Рекомендації та поради мають на меті допомогти вчителям, учням та їхнім батькам полегшити процес адаптації до нового формату освітніх комунікацій.

Тут ви знайдете такі курси: "Деструктивна поведінка підлітків: загальні питання"; "Булінг та кібербулінг: як ідентифікувати та зупинити"; "Зловживання інтернетом та інтернет-залежність"; "Суїцид як прояв деструктивної поведінки"; "Паркур, руфінг і зачепінг як ризиковані практики".

Ці курси можуть бути корисними для освітян, студентів, всіх, хто опікується питаннями безпеки дітей.